Valorant
product-detail

Valorant 295 VPoints

E-Spor tarihinin en çok beklenen oyunu Valorant2 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı ve oynamaya hazır. Valorant 295 Vpoints (VP), Valorant'ın oyun içi para birimidir ve en ucuza epin.com.tr sitesinden satın alabilirsin. Valorant, eSpor tarihinin en çok beklenen ve oynanan oyunlarından biri. Beta testi sırasında bile yaklaşık 3 milyon oyuncu toplamayı başardı. Oyunun popülaritesi, birçok CS: GO ve Overwatch eSpor oyuncusunun kariyerlerini Valorant oyununa çevirdiğini görerek anlayabiliriz. Ayrıca Valorant oyununda yapılan son güncelleme ile birlikte yeni harita Fracture eklendi. 3. BÖLÜM 2. KISIM SAVAŞ BİLETİ SAVAŞ BİLETİ 1000 VP satın alarak oyun içinde yeni kostümler ve özelliklerde elde edebilirsin. 

epin.com.tr'den satın alacağınız en ucuz ve yetkili satıcı Valorant VPoints ürünleri sadece TÜRKİYE sunucusunda geçerlidir.

 

Tıpkı League of Legends gibi, Valorant, oyuncuların 300 VP point satın alarak kullanabileceği çok sayıda kostüm yer almaktadır. Bu kostümler, özel oyun içi para birimi, Valorant 295VPoints veya VP kullanılarak satın alınabilir. Bu puanları kullanarak kostümlere özellikler ekleyebilir ve Radianite Puanları ile geliştirebilirsiniz. League of Legends gibi, Valorant da VP satın almak için altı pakete sahip olacak. 

Valorant 295 VPoints VP satın al
Valorant 575 VPoints VP satın al
Valorant 1200 VPoints VP satın al
Valorant 2480 VPoints VP satın al
Valorant 4375 VPoints VP satın al
Valorant 6300 VPoints VP satın al

Saniyeler içinde VALORANT 295 VPoints satın al. 7/24 en ucuz, en güvenilir ve hızlı teslimat seçenekleriyle Valorant Points, VP ve Vpoints satın al. Yukarıdan satın almak istediğiniz Valorant Points seçin ve size uygun ödeme yöntemini seçin ve siparişinizi tamamlayın. VALORANT Points, VP ve 300 Vpoints anında teslimat yapılacaktır. Valorant VPoints yani VP satın aldığınızda kodu nasıl aktif ederim sorusunun cevabı burada! 3 Aşamada epin.com.tr'den satın aldığınız Valorant VPoints epin kodunu ektif edebilirsiniz.

1. Valorant oyununu bilgisayarınızda açın ve ana menüde sağ üstteki "V" ikonuna tıklayın.
2. Karşınıza gelen sayfada "Satın Alma Yöntemi Seç" olarak "Riot Pin ve Kodlar" seçeneğine tıklayın.
3. Karşınıza gelen sayfadaki boş satıra epin.com.tr siparişlerim sayfasında yer alan Valorant 295 VPoints kodunuzu yapıştırın ve Gönder butonuna tıklayın.

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL