SATIŞ KANALLARIMIZ

Papara

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016'nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır. Papara'da bugün itibariyle milyonlarca kullanıcı her gün yüzbinlerce işlem gerçekleştiriyor.

Tosla

Tosla, banka hesabı olmaksızın, kolayca para gönderip almayı; para yükleyip çekebilmeyi sağlayan yepyeni bir uygulama. Hızlı, kolay, sosyal. Tosla, alışveriş deneyimini kişiselleştirir, ödeme yapmak, para gönderip almak gibi işlemleri kolay ve eğlenceli hale getirir. Üstelik fırsat dolu kampanyalarıyla en sevdiğin markalarda avantaj sağlar.

UPT

UPT, Türkiye’nin ilk yerli, global para transferi ve ödeme platformu olup yurt içi ve yurt dışında birden fazla para cinsinden hesaba, kredi kartına ve isme para gönderip alabilirsiniz. 2010 yılında UPT - Ucuz Para Transferi markası ile Türkiye'de başladığı yolculuğuna 2012 yılından beri UPT – Uluslararası Para Transferi markası ile devam ediyor.

fasyPay

fastPay ile herhangi bir bankanın müşterisi olmasan bile dilediğin kişiye 7/24 ücretsiz cepten cebe para gönderebilirsin. Yanında paran olmasa bile ulaşım kartına dilediğin yerde yüklemeni yaparsın. A101’de ya da Kahve Dünyası’nda ödemeni sadece telefonunu yan çevirerek QR kod ile kolayca yapar, sana özel avantajlardan faydalanırsın.

QNB Finansbank

Finansbank A.Ş. 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin liderliğinde isimleri 25 Eylül 1987 tarihli, 1857 sayılı Türkiye Ticaret Sicili gazetesi’nde yayımlanan 100 ortakla Bankalar Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca kurulmuştur. Türkiye'de halka açılan ilk özel sektör bankasıdır. Hisseleri 3 Şubat 1990 tarihinde İMKB(yeni adıyla Borsa İstanbul (BİST))'de işlem görmeye başlamış olup bu atılımıyla, sektöründe örnek oluşturmuştur.

Faturamatik

Faturamatik, Türkiye’ye yaygın 7400+ Temsilcisi, alanında tecrübe ve deneyime sahip yaklaşık 200 çalışanı ile hem fatura üreten kurumlara, hem de fatura ödemek isteyen bireysel müşterilerine güvenli, kesintisiz ve kaliteli hizmeti 20 yılı aşkın bir süredir ulaştırmaktadır. Ödeme noktalarından ve dijital kanallardan kolay ve güvenli hizmet sunan bir ödeme kuruluşudur.

Hepsiburada

Doğan Holding bünyesinde bulunan Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret sitesi seçilmiştir ve internet sitesi aylık 100 milyondan fazla ziyaret almaktadır.

Pratik İşlem

Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu A.Ş.; 6493 sayılı kanun hükmünde BDDK tarafından denetlenen, Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yönetmeliklerine uygun hizmet sağlayan yasal bir ödeme kuruluşudur. Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu A.Ş.; banka anlaşmalı olarak sunduğu ödeme hizmetlerinin yanı sıra, sağlamakta olduğu online servisler ve hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Payfix

PayFix finansal teknolojileri yenilikleri takip ederek, ürettiği her finansal teknoloji çözümünü, ihtiyaç duyan kişilere ve kurumlara ulaştırmayı amaçlıyor. Bu amaçla yenilikçi, genç ve dinamik bir kadro ile güçlü ve önemli adımlar atmaya devam ediyor.

TeknoSA

Teknosa, 2000 yılında Sabancı Holding tarafından kurulan, elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği alanında faaliyet yürüten, İstanbul merkezli şirket. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2020 yılı itibarı ile 68 ilde 211 mağaza ve 97 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL