League Of Legends
product-detail

League Of Legends 1770 Riot Points

Türkiye'nin en ucuz 1770 League of Legends RP'leri Epin.com.tr'de. İndirimli RP alma fırsatı. Sezon kostümleri ve indirimleriyle LOL'ün keyfini çıkart.

SATIN ALACAĞINIZ KOD SADECE TÜRKİYE SUNUCUSUNDA GEÇERLİDİR.

 

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu olan League of Legends 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games'in ilk oyunu olarak piyasaya çıkmıştır. League of Legends MOBA türü strateji oyunudur. League of Legends 2009 yılından beri birçok oyun dalında ödül almıştır. League of Legends içerisinde market üzerinde alışveriş yapmak için Riot Points satın almanız gerekiyor.

League of Legends RP ile Ne Yapabilirsiniz ?

MOBA dünyasına yeni bir soluk getiren ve büyük bir oyuncu topluluğu olan League of Legends marketinde alışveriş yapmak için Riot Points’e ihtiyacınız var. Riot Points’ler ile oyun içerisinde olan 150 den fazla karakter ve +800 den fazla karakter görünümü alabilirsiniz. Karakter görünümleri yanı sıra markette bulunan kutular ve renk paketleri ile özel emojiler sihirdar simgesi ve çerçevesi de satın alabilirsiniz. Oyuna yeni başlayan bir oyuncuysan XP Takviyesi satın alarak daha kolayca seviyenizi yükseltebilirsiniz.

 

Nasıl League of Legends RP Alabilirsiniz ?

Epin.com.tr üzerinden özel bonuslar ve fırsatlar ile League of Legends RP alabilirsiniz. RP satın almak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için tıklayın. Üyeliğinizi açtıktan sonra ana sayfa, tüm oyunlar veya kısa link ile League of Legends ürününü bularak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Satın alım sayfası için tıklayın.  Satın alım sayfasında size uygun olan 400RP, 840RP, 1780RP, 3620RP, 6450RP veya 12.800RP seçeneklerini seçerek ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı, banka havalesi, banka havalesi (teqpay), Papara, BKM Express, ININAL, Tosla veya mobil ödeme ile ödeme yaparak satın alım yapabilirsiniz.

 

En ucuz ve özel bonuslar ile League of Legends RP almak için epin.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.


 

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL