ENUYGUN ENCüzdan Bakiye Kartları
product-detail

ENUYGUN ENCüzdan 25 TL Bakiye Kartı

2008 yılından beri her ay milyonlarca kişiyi hayalleriyle buluşturan Enuygun; politika olarak belirlediği tüm insanların seyahat ihtiyaçlarını en hızlı ve en hesaplı şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyor. 

Dijital dünyanın içerisinde gelişen teknolojiyi yakından takip eden genç, dinamik ve canlı altyapısıyla globalleşmesinin yanı sıra Türkiye'de de sektörünün öncüsü olarak her geçen gün büyümesini sürdürüyor. 180’den fazla çalışanı bulunan şirket kullanıcısının konfor ve  güvenliğini düşünürken size en düşük maliyetli hizmeti sunarak cebinizi de koruyor.

 

Enuygun sizin için en uygun uçak ve otobüs biletini bulup gittiğiniz bölgedeki sayısız oteli karşılaştırarak size kolay rezervasyon imkanı sunuyor. Verdiği araç kiralama hizmetiyle en avantajlı fiyatlarla en güvenilir aracı sizin için buluyor ve konforunuzu sağlıyor. Üstelik dilediğiniz zaman iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı sigorta firmalarını inceleyerek size ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun sigorta tekliflerini sunarak sizinle birlikte sevdiklerinizi de güvende tutarken gelecek planlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

 

Bir seyahatin en önemli adımı vize işlemleri...

Ülkelerin vize başvuru işlemleri farklıdır. Bu durum hem başvuru öncesinde hem de sonrasında bir dizi işlem gerektiren önemli bir süreçtir. Enuygun bu aşamada sizin yanınızda olarak işlemlerinizi daha hızlı ve güvenli yapmanız için çalışıyor.

Her ihtiyacın kredisi farklıdır. Peki sizin ihtiyacınıza yönelik en uygun kredi hangi bankada? İşte Enuygun sizin için bu sorunun cevabını arıyor. 7’den fazla bankanın kredi oranlarını  karşılaştırarak size en uygun kredi tekliflerini sunuyor. Mevduat servis hizmetiyle istediğiniz tutara yönelik farklı bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak kendinize en kazançlı oranı seçebilirsiniz. Sunduğu GSM ve internet hizmetiyle ihtiyacınıza yönelik  iletişim paketlerini karşılaştırabilir ve doğru seçimi yapabilirsiniz…

 

Şimdi Epin üzerinden satın alacağınız kodları Enuygun’da kullanma zamanı!

 

EPİN kodları nasıl kullanılır?

- https://www.epin.com.tr/ adresinden kod alımını gerçekleştirin

-Enuygun hesabınıza giriş yapın üyeliğiniz yoksa https://www.enuygun.com/  adresinden üyeliğinizi gerçekleştirin

-ENCüzdan sayfasında yer alan  Hediye Kart Aktar alanına bizden aldığınız kodu tanımlayın

-ENCüzdanınızı hem uçuşlarınızda hem de otel rezervasyonlarınızda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL