Pasha Fencer Elmas
product-detail

Pasha Fencer 3300 Elmas

Türkiye’de çıktığı ilk günden beri oyuncular tarafından çok sevilen Pasha Fencer MMORPG türünde bir mobil oyundur. Pasha Fencer kodlarını en ucuz şekilde Epincomtr sitesinden alabilirsiniz.

 

Pasha Fencer 4339en game tarafından geliştirilen oyunu mobil platformlarda oynayabilirsiniz. Dünya Genelinde 50 milyondan fazla kişi tarafından oynanan Pasha Fencer dikey ARPG bir oyundur. Pasha Fencer Elmas satın alarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve daha hızlı güçlenebilirsiniz. Elmas satın alarak ittifağınızı güçlendirebilir kahramanınızın XP kazanmasını hızlandırabilir, görkemli kostümler, havalı binekler ve şirin evcil hayvanlar alabilirsiniz.

 

Pasha Fencer kodu aldığınız zaman oyuna Oyun Kimliğinize giriş yapın ve ardından Sunucular/Roller (otomatik olarak gösterilecektir)/Seri Kodunu Kullan/Pin Kodunu Kullan/Doğrulama Kodunu girin, ardından ONAYLA  düğmesine tıklayın.

 

Pasha Fencer’da en ucuz elmasları Epincomtr sitesinde bulabilirsiniz. 300, 680, 1640, 3300, 6600 ve 35000 Elmas paket seçeneklerini en ucuza ve %10 daha fazla almak için tıklayın

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL