Free Fire
product-detail

Free Fire 2200 + 220 Elmas

Garena Free Fire 30 Eylül 2017 yılında 111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS için yayınlanan battle royale kategorisinde olan bir oyundur. Singapur’lu 111 Dots Studio tarafından yapılan oyun 2019 yılında dünya çapında en çok indirilen mobil oyun oldu. Garena Free Fire diğer battle royale oyunlar gibi belirli bir oyuncu topluluğunun bir alana atladığı ve en sona kalanın kazandığı bir oyun moduna sahiptir..

Free Fire Elmaslar ile Ne Yapabilirsiniz ?

Battle royale dünyasına yeni bir soluk getiren Garena Free Fire da en ucuz elmasları özel bonuslar ile satın alarak oyun içerisinde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Garena Free Fire’da elmas satın alarak silah görünümleri aksesuarlar karakter görünümleri satın alabilirsiniz. Free Fire içerisinde satılan ve ön siparişte olan kutuları ve setleri herkesten önce en ucuza satın alabilirsiniz.


Nasıl Free Fire Elmas Alabilirsiniz ?
Epin.com.tr üzerinden özel bonuslar ve fırsatlar ile Garena Free Fire Elmasları alabilirsiniz. Elmas satın almak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için tıklayın. Üyeliğinizi açtıktan sonra ana sayfa, tüm oyunlar veya kısa link ile Garena Free Fire ürününü bularak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Satın alım sayfası için tıklayın.  Satın alım sayfasında size uygun olan 100+10 Elmas, 210+21 Elmas, 530+53 Elmas, 1080+108 Elmas veya 2200+220 Elmas’ı seçerek ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı, banka havalesi, banka havalesi (teqpay), Papara, BKM Express, ININAL, Tosla veya mobil ödeme ile ödeme yaparak satın alım yapabilirsiniz.En ucuz ve özel bonuslar ile Free Fire elmas almak için epin.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL