Exxen
product-detail

Exxen 1 Ay Üyelik (Reklamlı)

EXXEN paketlerinin yetkili satıcısı epin.com.tr. Dijital içerik dünyasında adından sıkça söz ettiren Exxen 1 Ocak 2021’den beri hayatımızda yer alıyor. Kamuoyuyla  ilk paylaşıldığı günden itibaren merakla beklenen bu platform sayısız dizi,belgesel, reality show, çocuk içeriği ve yarışma programlarının yanı sıra mini dizilerle birlikte farklı deneyimleri de izleyicisine sunuyor.

 

Exxen projeleri kapsamında farklı içeriklerle izleyici karşısına çıkan Haluk Bilginer, Tolga Çevik, Hasan Can Kaya, Enes Batur gibi isimler ile başarılı bir ivme yakalayan bu platform uzun bir süre daha adından söz ettirmeye devam edecek. Aylık ücretleri reklamlı ve reklamsız versiyonlarına  göre farklılık gösteriyor. 1 hafta sunulan ücretsiz deneme süresinin ardından reklamlı kullanım için aylık 9,90TRY reklamsız kullanım için ise ayda 19,90TRY ödeyerek bu ayrıcalıklı dünyada yer alabilirsiniz.

 

Aldığınız kodlar Sadece Türkiye için geçerlidir.

 

 

Siparişleriniz otomatik teslimat olup, iade edilemez, değiştirilemez. Elektronik kodlar tek kullanım hakkına sahip olup, iade ve değişime uygun değildir.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL