ROBLOX
product-detail

ROBLOX 10 USD ( 800 Robux Kredi )

Roblox, Roblox Corporation tarafından 2006 yılında geliştirilen ve piyasaya çıkarılan bilgisiyar ve mobil üzerinden oynanabilen çok oyunculu bir oyundur. Ağustos 2020 itibarıyla, Roblox'un 164 milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı bulunan son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisidir. Roblox ücretsiz oynanabilir ve oyun içi satın alımlar "Robux" adlı sanal para birimi üzerinden yapılabilir.

Roblox Robux ile Ne Yapabilirsiniz ?

Roblox içerisinde markette alışveriş yapmak için Robux kullanabilirsiniz. Roblox içerisinde çeşitli görünümler, güçlendirmeler ve özellikler almak için Robux’a sahip olmalısınız. 

 

Nasıl Roblox Robus Satın Alabilirsiniz ?

Epin.com.tr üzerinden özel bonuslar ve fırsatlar ile Roblox Robux alabilirsiniz. Robux satın almak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için tıklayın. Üyeliğinizi açtıktan sonra ana sayfa, tüm oyunlar veya kısa link ile Roblox Robux ürününü bularak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Satın alım sayfası için tıklayın.  Satın alım sayfasında size uygun olan 800 Robux veya 2000 Robux'u seçerek ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı, banka havalesi, banka havalesi (teqpay), Papara, BKM Express, ININAL, Tosla veya mobil ödeme ile ödeme yaparak satın alım yapabilirsiniz.

 

En ucuz ve özel bonuslar ile Roblox Robux almak için epin.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: 1,6 GHz değerine sahip bir işlemci. 
Bellek: Windows Vista ve üzeri için 1 GB / Windows XP için 512 MB. 
İşletim Sistemi: Windows XP, 7, 8, 10. 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5500 veya ATI Radeon 9500 veya Intel GMA 3100. 
Depolama: 20 MB.

 

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL