Conquer Online
product-detail

Conquer Online - 60 Conquer Points

Conquer Online 2003 yılında piyasaya sürülmüştür. Günümüzde 10 milyondan fazla dünya çapında Conquer Online oyuncusu blunuyor. Conquer Online çok oyunculu MMORPG rol yapma oyunu olarak oyunculara ücretsiz hizmet vermektedir. Oyun içerisinde 6 temel karakter yer alıyor. Toist, Archer, Warrior, Trojan, Ninja ve Pirate karakterlerini seçerek oynayabilirsiniz. Conquer Online'da diğer ücretsiz MMORPG oyunlarda olduğu gibi oyun içerisinde satın alabileceğiniz öğeler mevcut. TQ Point Card satın alarak oyun içerisinde çeşitli öğelerin sahibi olabilirsiniz.

Oyun içinde çeşitli öğeler satın almak için epin.com.tr'den alacağınız TQ Point Card ürününü satın alabilirsiniz. 7/24 güvenilir hızlı teslimat seçeneğiyle Conquer Online TQ Point Card yetkili satıcısı olarak sizlere en ucuz TQ Point Card sunuyoruz. 

Oyuna erişmek için bu linkte tıklayıp kayıt açabilir ve oyunu indirip Conquer Online dünyasında sende yerini alabilirsin. Unutma 7/24 TQ Point Card satın al için en ucuza yetkili satıcı olarak epin.com.tr yanında! 

Satın aldığınız Conquer Online 60 TQ Point ürününü bu linkten kullanabilirsiniz. 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL