Zula
product-detail

70.000 + 7000 Bonus Zula Altını

MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan Zula, Devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu ya da sıkça kullanılan orijinal adının kısaltmasıyla MMOFPS yapımı ilk Türk oyunudur. 2015 Şubat ayında çıkan oyunu ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz. Zula içerisinde Zula Altını alarak özel avantajlar elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde Gladyo veya Zula Ekibini seçerek mücadeleye katılabilirsiniz.

Zula Altını ile Ne Yapabilirsiniz ?

Zula Altını ile market üzerinden çeşitli silah görünümleri, bıçaklar, güçlendirmeler ve kasalar satın alabilirsiniz.  Market üzerinden satın aldığınız silahlarınızı güçlendirerek rakipleriniz üzerinde üstünlük kurabilirsiniz. Zula da Silahlar, Tabancalar, Bıçaklar ve Ekipmanlarınızı +6 seviyesine getirerek rakiplerinize karşı ekstra hareket hızı, doldurma süresinde azalma ve hasar artışı gibi özellikler elde edebilirsiniz. 

 

Nasıl Zula Altını Alabilirsiniz ?

Epin.com.tr üzerinden üzerinden özel bonuslar ve fırsatlar ile Zula Altını ZA alabilirsiniz. Zula Altın’ı satın almak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olmak için tıklayın. Üyeliğinizi açtıktan sonra ana sayfa, tüm oyunlar veya kısa link ile Zula ürününü bularak satın alım sayfasına gidebilirsiniz. Satın alım sayfası için tıklayın. Satın alım sayfasında size uygun olan 3000+300 Bonus, 5850+585 Bonus, 16.250+1625 Bonus, 34.000+3400 Bonus 70.000+7000 Bonus veya 150.000+15.000 Bonus Zula Altını'nı seçerek ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartı, banka havalesi, banka havalesi (teqpay), Papara, BKM Express, ININAL, Tosla veya mobil ödeme ile ödeme yaparak satın alım yapabilirsiniz.

 

En ucuz ve özel bonuslar ile Zula Altını ZA almak için epin.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL