1000 Altın (Gold)

1000 Altın (Gold)
Ürün Kodu: 112324
Stok Durumu: 958
Fiyatı: 16 TL
Wargaming'in World of Tanks, World of Warships ve World of Warplanes oyunlarında uçak, gemi ve tank satın almak için kullanabileceğiniz Wargaming Altın epin satın al ve savaş meydanının hakimi sen ol!
 
Wargaming Altın Epin Nasıl Yüklenir?
epin.com.tr/world-of-tanks  sayfamızda bulunan 500 Altın, 1000 Altın, 1500 Altın, 2500 Altın, 5500 Altın ya da 7500 Altın ürünlerinden birini seçip satın al butonuna basın.
Alışverişinizi tamamladıktan sonra "Wargaming Altın Kodu"nuz siparişilerim sayfasında görünecektir.
World of Tanks, World of Warplanes ya da World of Warships hesabınıza giriş yarapak "Wargaming Kodu Kullan" butonuna tıklayın ve açılan pencereye sitemizden aldığınız WoT Altın Kodunu yazın.
Wargaming Altınlarınız hesabınıza anında eklenecektir.
 
Wargaming Altın Ne İşe Yarar?
Wargaming Altın ile Wargaming'in yayıncılığını yaptığı World of Tanks, World of Warships ya da World of Warplanes oyunlarında Premium Mağaza sayfasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. World of Tanks'ın premium tanklarını, World of Waplanes'in premium uçaklarını ya da World of Warships'in premium savaş gemilerini, günlük görev tamamlama ürünlerini ya da Premium Hesap özelliklerini satın alabileceğiniz Wargaming Altın ürünleri Türkiye'nin en hızlı ver güvenilir online oyun alışveriş sitesi epin.com.tr'de