Silkroad
product-detail

Silkroad 50 Silk

Stoklarımızdaki Silkroad Silk'ler %100 epin.com.tr güvencesi altındadır. Joymax'in yayınladığı MmoRpg oyunu Silkroad için alacağınız Silk'ler ile premium'dan pet'e kadar birçok farklı ürüne sahip olabilirsiniz. Mart 2009'da Joymax tarafından tüm dünyada yayınlanan oyun en sevilen MMORPG'ler içerisinde yer almaktadır.

Türkiye'de de çok fazla oyuncusu olmasıyla bilinen Silkroad'da hemen her oyuncunun ağzında bir zamanlar "kervanların yollarını nasıl kestiklerinin ya da bir kervanı nasıl koruduklarının" hikayesini duyabilirsiniz. Oyun içinde Silk birimini kullanarak birçok özelliği aktif edebilir oyunun tadını ekstra olarak çıkartabilirsiniz.

Silkroad adından da anlaşılacağı gibi aslında bir ticaret oyunu. İpek Yolu kelimesinin oyuna dökülmüş vizyonuyla beraber oyun içinde yapabileceğiniz "PVP, PVE" gibi aktivitelerin yanında aslında bu oyunun tadını çıkartan şey TİCARET.

Bir kervan kurup, gizli kapaklı noktalardan kervanınızı yürütmek ve kervan koruyucularıyla seyahat etmenin tadı pahabiçilmez.
 
Peki Silkroad'ın Sistem Gereksinimleri Nedir?

Minimum Silkroad Online Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Pentium 3 800MHz ve üzeri

RAM: 256 MB

İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista

Ekran Kartı: Nvidia GeForce2 – ATI 9000

Boş Disk Alanı: 4 GB
 

Silkroad Online Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Pentium 4 2.4GHz ve üzeri

RAM: 512 MB

İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista

Ekran Kartı: Nvidia GeForce FX 5600 – ATI 9500

Boş Disk Alanı: 4 GB

 

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL