Türkiye'nin En Büyük Epin Satış Portalı
Yayıncı Sözleşmesi
EPİN.COM.TR YAYINCI SÖZLEŞMESİ
TARAFLAR : 
HİZMET VEREN : Epin Ödeme ve iletişim Tekn. AŞ. ( Kısaca Epin olarak adlandırılacaktır)
HİZMET ALAN : Yayın hizmeti veren Gerçek kişiler. ( Kısaca Yayıncı olarak adlandırılacaktır)
İŞİN TANIMI : Yayın hizmeti veren Gerçek kişilerin Bağış toplaya bilmesi için Epin Ödeme ve iletişim Tekn. AŞ. nin ticari markaları üzerinden ödeme sistemlerini, müşteri datalarını, yazılımlarını ve hizmetini kullanabilme talebi.
 
KURALLAR
1- Epin Donate hizmeti almak isteyen Yayıncıları sistemlerini kullanıp kullandırmama konusunda özgürdür. Başvurusu kabul edilmeyen yayıncı hiçbir hak talep edemez. 
2-Epin Donate hizmeti almak isteyen yayıncıları Epin in şart ve kurallarına Ülke Örf ve adetlerine , Oyun hizmet ve Yayıncı haklarına ve oyun kurallarına uyup uymadığını araştırma yetkisine sahiptir. 
3- Yayıncı, Yayın yaptığı süre boyunca Örnek davranış sergilemeli, Terör,Propaganda, Küfür veya farklı kişileri rendice edici hareketlerde bulunmayacağını kabul ve taahüt eder. Olası bir durumda Epin in herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını sorumluluğun tamamen kendine ait olduğunu kabul eder.
4- Yayıncı ya gonderilen Donatelerde ve bu donatelerin Epin e bakiye olarak yansıması kısmında olası bir sistem hatası bug veya Fraud durumunda Epin Tutarı yayıncının hakedişinden düşer. Yayıncı hak etmediği veya sistem hatası veya dolandırıcılık yontemi ile elde edilen bakiyelerin kendisize gonderildiği kanıtlandığı andan itibaren bu tutardan herhangi bir hak talep edemez. 
5- Yayıncı Epin markalarında biriken bakiyesi ile epin markalarından alışveirş yapmakta özgurdur. Dilerse Tutarı iş gunu mesai saatlerinde banka hesabına çekebilir. Sistem tarafından yayıncıların komisyonu düştükten sonra kalan bakiyelerini Sadece kendi banka hesabına çekebilir. Talep edilen Tutar banka komisyon ve havale masrafı duşuldukten sonra gonderilir. 
6- Devletimizin yayıncılar hakkında olası bir vergisel mevzuat oluşturması veya hali hazırdaki bir kanuna dayandırması durumunda Epin in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yayıncı Bağlı olduğu Ulkenin vergi kanunlarına uymak zorundadır.
7- Epin gerek gorduğu takdirde dilediği zaman tek taraflı bu sozleşmeyi fes edebilir ve yayıncıya verilen donate hizmetini devre dışı bırakabilir. 
8- Epin in sponsor olduğu yayıncı Küfür hakaret veya rencide edici kelimeler kullanmamayı kabul ve taahhut eder. Yayıncı eğer bir oyun oynayarak yayın yapıyor ise İlgili oyunun kurallarına İlgili oyunun Teknik ve idari ekibinin koyduğu kurallara uymak zorundadır. 
9- Epin PVP veya Clone oyunların tanıtımını veya yayınını yapan Yayıncılara Donate sistemi veya sponsor şeklinde herhangi bir destek vermemektedir. Olası bir gozden kaçma durumunda farkedildiği an sozleşme tek tarflı olarak fesh edilecektir. 
10- Epin yayıncının başarısına gore elde edeceği komisyon oranını azaltabilir arttırabilir. Yayıncı kendisine ayrılan panelden epin in alacağı komisyon oranını gorebilir. 
11- Epin alacağı komsiyon oranını düştükten sonra yayıncının cari hesabına ilgili tutarı otomatikmen aktarmaktadır. Yayıncı bu tutarı istediği gibi kullanmakta özgürdür.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL