League of Legends 11.21 Yama Notları

League of Legends 11.21 Yama Notları

 

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan biri olan League of Legends için yeni güncelleme geliyor. Yeni güncelleme 11.21 ile birlikte oyun içerisinde değişiklikler yapılıyor.

Yeni güncelleme ile birlikte Akshan, Graves, Karthus, Miss Fortune ve Quinn zayıflatılırken Jinx, Lux, Sion, Teemo, Viego ve Xayah güçlendirildi.


Yeni Kostümler

Hakikat Ejderi Yasuo, Rüya Ejderi Yasuo, Lagün Ejderi Kai'Sa, Çelik Ejder Thresh, Sükûnet Ejderi Karma, Denge Ejderi Volibear ve Denge Ejderi Volibear Prestij Serisi 21 Ekim 2021 tarihinde çıkıyor.

 

Genel Sohbeti Devre Dışı Bırakıyoruz

Yeni güncelleme 11.21 ile birlikte oyun içerisinde Genel Sohbet devre dışı bırakılıyor. Riot Games'in Genel Sohbet'in kaldırılması konusunda yaptığı açıklama:

 

''Bu test 11.21 ve 11.22 Yamalarında gerçekleşecek. Genel sohbetin devre dışı bırakıldığı sunucularda özellik hâlâ özel oyunlarda kullanılabilecek ve diğer hiçbir araç devre dışı kalmayacak. Bu değişikliğin etkilerini küfür/hakaret ve ceza sayıları üzerinden inceleyeceğiz ve doğrudan sizden alınan geri bildirimlerle ve anketlerle yorumlayacağız.''

 

Giderilen Hatalar ve Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

-Syndra'nın yetenek etkilerine bazı kostümlerinde büyük bir görsel güncelleme geldi. Buna temel kostümü de dahil!

-Temel Singed'in replikleri daha net ve temiz olacak şekilde yeniden düzenlendi. Muhahahaha.

-Kindred'ın Kurt'u ifade kullandığında Kuzu'yla birlikte oynatılacak şekilde düzeltildi.

-Warwick artık katledilmişken hasar alan düşük canlı rakipleri de düzgün bir şekilde seziyor.

-Aurelion Sol'un Q - Felaket Yıldızı yeteneğinin görsel efektlerinin senkronizasyonunun isabet alanı genişledikçe bozulmasına yol açan hata giderildi.

-Nasus'un Q - Sömürü Darbesi yeteneğinin tuzaklara (Teemo'nun R - Tehlikeli Tuzak ve Nidalee'nin W - Vahşi Pusu yetenekleri gibi) hasar vermemesine yol açan hata giderildi.

-Gangplank'in Q - Çakaralmaz yeteneğinin Ayağı Çabuk'tan kazanılan %10 yerine %20 İyileşme sağlamasına yol açan hata giderildi.

-Bazı yeteneklerin (Ezreal'ın Q - Gizemli Atış yeteneği gibi) Fani Hatıratı'nın pasif yükünü biriktirmemesine yol açan hata giderildi.

-Akshan'ın E - Kahraman Sallanışı yeteneği, artık şampiyon zaman durdurma etkisi (Zhonya'nın Kumsaati veya Koruyucu Melek gibi) altına girdiğinde engelleniyor.

-Gerçek Buz Parçası artık kullanıcı 5 dakika başına 20'den fazla minyon biçtiyse, minyonlardan kazanılan altını doğru biçimde azaltıyor.

-Şu yetenekler artık hasar verdiğinde yetenek etkilerini tetikliyor (Luden'in Çığlığı veya Muramana gibi): Blitzcrank'in E - Güç Yumruğu, Camille'in Q - İmha Protokolü, Darius'un W - Kemik Kıran, Dr. Mundo'nun E - Beyin Sarsıntısı, Garen'in Q - Amansız Hücum, Hecarim'in Q - Galeyan, Illaoi'nin W - Sille Tokat, Jax'in W - Güçlendir, Shyvana'nın Q - Çifte Isırık, Trundle'ın Q - Kopar, Vayne'in Q - Takla, Wukong'un Q - Yıkıcı Vuruş ve Yorick'in Q - Son Dua yetenekleri

 

Özel bonuslar ile League of Legends RP almak için tıklayın

 
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL