Türkiye'nin En Büyük Epin Satış Portalı

Conquer Online için 18. Yıl Dönümü Etkinlikleri

 Conquer Online için 18. Yıldönümü Etkinlikleri

 

Conquer Online da 18. yıldönümüne özel etkinlikler ve güncellemeler ile oyuna geliyor. 

Conquer Online 18. yılına özel 2 haftalık özel bir etkinlik ile geliyor.  4 Mayıs -17 Mayıs tarihleri arasında oyun içerisinde özel etkinlikler ve sıralamalar sizleri bekliyor. 

 

Treasure Hunt Tips

 

Altın Ada'ya Giden Yol

Altın Ağaç, yeterince Yıl Dönümü Sıcaklığını emdikten hemen sonra uyanır ve Altın Ada'ya giden yol da mevcuttur. Maceracı, korna çaldı! Yelken açalım ve heyecan verici bir hazine avına çıkalım!


Golden Island'da Hazine Avı

Golden Island'a hoş geldiniz! Wu Nan size hazine avıyla ilgili bilgileri anlattı. Nazik Arayıcılara meydan okuyun, hazine sırlarını öğrenmek için çocuklarla konuşun, Kötülükler ve Şeytanları yenin, Aydınlık İksirler almak için Yakalayıcıları öldürün ve hazine haritası parçalarını aydınlatın!

 

Hayalet Adasına Meydan Okuyun

Kükreyen sesi duydunuz mu? Bu, Altın Ada'nın gölgesinde beliren Hayalet Ada'daki hayaletlerin sesi.

 

Yıldönümü Noktası Rush

Yıldönümü Puanları ve özel giysiler kazanmak için Altın Ada'da heyecan verici bir hazine avına çıkın! Sıralamaya girmek ve gelişmiş Mount Armors'ı kazanmak için olabildiğince çok puan toplayın

 

Küresel sıralamada ilk 3 ve ilk 10’a giren oyunculara özel hediyeler sizleri bekliyor. İlk 3 oyuncuya Gökkuşağı Meleği (Kelebek) ilk 10 oyuncuya Yeşil Sis (Rüya gibi) hediye verilecek.

 

Özel bonuslar ile Conquer Online Points almak için tıklayın

 
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL