Blade And Soul 400 NCoin

Blade And Soul 400 NCoin
Ürün Kodu: 5913
Stok Durumu: 500
Fiyatı: 19.35 TL
Aksiyon ve heyecan dolu yeni nesil MMORPG Blade and Soul oyununda Epin ile 400 NCoin satın al ve Blade and Soul hesabını Premiuma yükselt.
 
Blade and Soul Premium hesap sahibi olmak ve daha fazla tecrübe ve altın kazanmak ayrıca oyunun tüm özelliklerinden ayrıcalıklı olarak faydalanmak için 400 NCoin Epin satın al.
 
Blade And Soul Premium Ne İşe Yarar?
Blade and SOul hesabınızı Premium'a yükselttiğinizde karakterinizin kafasında taşıyabileceğiniz çok şık bir aksesuara sahip olursunuz. (Hongmoon Black Feather)
9590 Premium Puanı kazanırsınız. Premium Puan, karakterinizin Premium üyelik seviyenizi ve Premium üyeliğin getirdiği özellikleri artırır.
Premium Hesap sahipleri görevlerden ve tüm diğer çarpışmalardan %150'ye kadar daha fazla xp kazanır.
Premium Hesap sahipleri görevlerden ve savaşlardan daha fazla altın kazanır.
Blade and Soul Premium hesap sahipleri daha fazla eşya satabilir ve alabilir, ayrıca pazardaki eşya fiyatlarını daha ucuza alıp daha pahalıya satabilirler.
 
Blade And Soul NCoin Nasıl Yüklenir?
NCSoft Blade and Soul hesabınıza giriş yaptıktan sonra My Account (Hesabım) menüsü altında bulunan Apply A Code (Kod yükle) butonuna basın ve açılan ekranda oyun olarak Blade and Soul seçip kutucuğa Blade and Soul NCoin Epin kodunuzu girin.
Activate (Aktive Et) butonuna bastıktan sonra NCoin bakiyeniz hesabınıza yüklenecektir.
400 NCoin