Digiturk Taraftar Paketi
product-detail

Digiturk 4 BÜYÜKLER TARAFTAR PAKETİ

Kampanya yalnızca FB-GS-BJK-TS Takımları arasından seçeceğiniz bir takımın tüm Süper Lig maçlarını kapsamaktadır.


    Üstelik, 1 Ay Yıldız Dolu Paketi Hediye!
        Sezon Boyunca Giresun ,AdanaDemirspor ve Altay Spor 'dan 1 tanesini seçerek izleyebilir


    Ek ücret ödemeden   HD  yüksek kalitede izle!

    Kampanya sadece yeni üyelikte geçerlidir ve ürün iadesi yapılmamaktadır.

    Ürün Özellikleri:

    o        Herkese göre İçerik!

    o    Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları, beIN GURME ve beIN İZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar

    o        Belgesel ve Çocuk Kanalları

    o    Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları !

    o        Doya doya Spor

    o    Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor Taraftar paketleriyle  Tuttuğun takımın  Süper Lig'de heyecan dolu karşılaşmaları!

    o    TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

    o    Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları

    o        Ödüllü beIN Kanalları

    o    Dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikle beIN Gurme, Türkiye’nin ilk yerli belgesel kanalı beIN İZ ve yemek ve eğlence temalı beIN Home&Entertainment

    o        Bol Yıldızlı Film ve Diziler

    o    Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy

    o       beIN CONNECT'  le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!    Kampanya Koşulları:    •                  Kampanyadan yararlanabilmek için Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza kurulum için paket şifresi iletilecektir.

    •         Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Beşiktaş Taraftar paketi , Fenerbahçe Taraftar paketi, Galatasaray Taraftar paketi ve Trabzonspor Taraftar paketi için geçerlidir. Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak kendi takımınızın Süper Lig maçlarını izleyebilirsiniz.
    Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Aboneligin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya sartlarina aykiri davranis durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun sekilde Digiturk tarafindan faturalandirilir.
    KURULUM:
    Kampanya kapsamında Taraftar paketi 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir. Yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.
    •                  Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır ve nakde çevrilemez.

    •                  Dijital şifreli ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.

    •                  Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 300 TL olarak ayda 25 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 259 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.

    •                  Kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir.

    •                  Aboneligin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya sartlarina aykiri davranis durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli

    •                  Epin Ödeme BTK’ya uygun sekilde Digiturk tarafindan faturalandirilir. Kampanya  sadece yeni üyelikte geçerlidir.

    •                  Fiyatlara KDV dahildir.

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Epin ve Hediye kartları ürünleri tek kullanımlıktır. İade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
3D GÜVENLİK
KREDİ KARTI
MOBİL ÖDEME
BANKA HAVALESİ
COMODO SSL